Choď na obsah Choď na menu
 


Informácie z rodičovského združenia dňa: 22. 9. 2011

8. 10. 2011

Dobrý podvečer.

Z dôvodu nízkej účasti na rodičovskom združení som sa rozhodla spísať niektoré body, na ktorých sme sa dohodli aj sem na našu stránku. Je mi ľúto, že sa nás stretlo iba šesť, pretože sa rozprávalo o dôležitých veciach súvisiacich zo začiatkom školského roka, ale aj o veciach, ktoré sa týkajú konkrétne nášho štvrtého ročníka.

Z dôvodu mojej dlhodobejšej PN, som sa k napísaniu info z rodičovského združenia dostala až teraz, preto dovoľte, aby som v stručnosti spísala pár bodov, o ktorých sme sa na rodičovskom rozprávali, prípadne dohodli.

Fotenie- Fotenie portrétov 2. 11. (odfotia každého, zaplatí len ten, kto chce)

Poistenie- máte možnosť výberu z dvoch poisťovní: KOOPERATIVA- poplatok 1, 40 €  /  ALLIANZ- poplatok 0, 80 €, v oboch je zahrnuté aj úrazové poistenie)

Rodičovský príspevok- Rodičovská rada sa uzniesla na poplatku 20 € za jednu rodinu.

Triedny fond- na rodičovskom združení sme sa dohodli na triednom fonde 5 € (s návrhom sumy prišli rodičia, peniaze budú použité hlavne na nákup pracovných zošitov, keďže opäť raz budeme pravdepodobne bez učebníc). Prvým objednaným pracovným zošitom bude: Mimočítankové čítanie pre 4. ročník. Obsahuje texty, ku ktorým sú prispôsobené otázky a úlohy zamerané na čítanie s porozumením.

Prosím Vás o čo najrýchlejšie vyplatenie jednotlivých poplatkov.

Ďakujem.

tr. učiteľka Marianna Jančurová