Choď na obsah Choď na menu
 


Kde nájsť dobré cvičenia na opakovanie doma?

14. 2. 2012

Na túto otázku sa ponúka ľahká odpoveď.

V nasledujúcich riadkuch máte všetko pekne vysvetlené:

Na školu sme dostali PIN obálky, ktoré som rozdala na rodičovskom (ak ich ešte nemáte, ešte mi nejaké ostali), alebo som ich rozdala ďeťom. V obálke sa nachádzajú potrebné registračné údaje- pre rodiča, pretože najprv sa zaregistruje rodič (na portáli www.komensky.sk) a po registrácii môže rodič zaregistrovať svoje dieťa (na portál www.bezkriedy.sk) .

Ako používajú Digitálnu učebnicu registrovaní žiaci a rodičia?
Registrovaní žiaci môžu využívať neobmedzene všetky funkcie Digitálnej učebnice. Prihlasujú sa na portál bezkriedy.sk na základe jedinečného mena a hesla, ktoré dostali od rodiča po jeho zaregistrovaní prostredníctvom PIN obálky.

Nájdu si tam oznamy, učebné materiály, domáce úlohy, môžu si prezerať žiacke práce vložené učiteľmi, majú prístup do kroniky triedy.

Zároveň majú žiaci prístup do Knižnice, kde nájdu najlepšie učebné materiály zo zborovne, ktoré im tam sprístupnili naši metodici. Materiály v Knižnici sú usporiadané podľa ročníkov, každý žiak má teda prístup k materiálom, ktoré sú adekvátne jeho ročníku. 

Rodičia registrovaných žiakov majú na portáli komensky.sk takisto prístup k oznamom, materiálom atď.

Ako používajú Digitálnu učebnicu neregistrovaní žiaci?
Neregistrovaným žiakom je možné posielať iba učebné materiály. Neregistrovaní žiaci sa na portál bezkriedy.sk prihlasujú prostredníctvom triedneho mena (hroncova23) a hesla (cibula20).

Tak dúfam, že na stránke nájdete kopec podnetného materiálu, ktorý pomôže naším deťom lepšie prospievať v škole, naučí ich samostatne si zháňať materiál na precvičovanie učiva a taktiež Vám, umožní ľahko sa dostať k potrebným informáciám.

Tr. učiteľka.